Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami

Dla klienta

Ekspertyza wodomierza

Jeśli masz wątpliwości, co do prawidłowości wskazań wodomierza wystąp o jego ekspertyzę.

Zlecenie wykonania ekspertyzy wodomierza, otworzy się strona z pdf (wzór wypełnionego formularza znajdziesz tutajwzór wypełnionego formularza wykonania ekseprtyzy, oteorzy się strona z pdf) możesz przekazać do Spółki:

Jeśli nie posiadasz dostępu do przygotowanego przez nas zlecenia, możesz dostarczyć własne pismo, pod warunkiem, że treść merytoryczna będzie tożsama z treścią zawartą w naszym zleceniu.

Wodomierze należące do MPWiK demontujemy we własnym zakresie w terminie wcześniej uzgodnionym z Klientem.

UWAGA! Jeśli wynik ekspertyzy wodomierza wykaże prawidłowe działanie urządzenia, koszty związane z przeprowadzeniem ekspertyzy pokrywa Klient (wnioskodawca) zgodnie z Cennikiem ryczałtowym na usługi odpłatne, świadczone przez Zakład Sieci Wodociągowej., otworzy się strona z pdf

Wodomierz należący do odbiorcy, należy zdemontować na własny koszt i dostarczyć do MPWiK. Zdemontowany wodomierz przekazywany jest do punktu legalizacyjnego:

Oddział Gospodarki Wodomierzowej
ul. Niemcewicza 4/6,
02-027 Warszawa,

utworzonego na mocy decyzji Prezesa Głównego Urzędu Miar.

UWAGA! Przed demontażem wodomierza należy skontaktować się z właścicielem lub zarządcą nieruchomości, na terenie której znajduje się wodomierz i uzgodnić jak zdemontować urządzenie oraz sposób naliczania opłat za dostawę wody na czas wykonania ekspertyzy.
Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a