Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami

System zgodności MPWiK w m.st. Warszawie S.A.

Jako spółka użyteczności publicznej, realizująca zadania własne m.st. Warszawy, prowadzimy naszą działalność w sposób transparentny, uczciwy, z zachowaniem najwyższych standardów, w szczególności w zakresie świadczonych usług, troski o ochronę środowiska i dbałości o bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Tego samego oczekujemy od naszych Pracowników, Klientów oraz partnerów biznesowych. W tym celu wdrożyliśmy system zarządzania zgodnością (compliance management system).

Co to jest „system zgodności”?

Jest to rodzaj polityki MPWiK, której celem jest wzmocnienie w naszej Spółce zgodności podejmowanych przez nas działań z obowiązującym prawem oraz normami, zasadami postępowania powszechnie uznawanymi jako prawidłowe, etyczne i uczciwe.

Nasza misja

Misją Spółki jest służba mieszkańcom Warszawy i okolicznych gmin, poprzez świadczenie usług zaopatrzenia w wodę oraz odbioru i oczyszczania ścieków, w trosce o najwyższy komfort życia oraz środowisko naturalne.

Nasze wartości

Mając na celu dobro publiczne, standardy korporacyjne oraz dobro każdego człowieka, odwołujemy się w swojej codziennej działalności do takich wartości jak:

  • pracownicy
  • uczciwość
  • zorientowanie na mieszkańca
  • jakość i profesjonalizm
  • rozwój i innowacyjność
  • współpraca i szacunek.

Jakie działania podejmujemy?

Aby wspierać rozwój Spółki zgodnie z zasadami etycznymi oraz wartościami, wdrożyliśmy:

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a