Komunikat strony

Program Edukacji Ekologicznej 2019/2020

Ekologia i ochrona środowiska to nasze priorytety. Od ponad jedenastu lat prowadzimy autorskie warsztaty edukacyjne dla dzieci. Zakończyliśmy już etap zajęć dla przedszkoli, obecnie prowadzimy lekcje dla uczniów szkół z całej aglomeracji warszawskiej. Na naszych zajęciach nie będziecie się nudzić!

Podczas warsztatów zapraszamy do serca zakładów, na co dzień niedostępnych dla odwiedzających. Podczas zajęć opowiadamy skąd się bierze woda w kranie i dlaczego trzeba ją oszczędzać. Wspólnie odkrywamy jak dbać o środowisko naturalne, a dzięki dobrej zabawie dzieci i młodzież chętnie biorą udział w organizowanych przez nas doświadczeniach.

W semestrze zimowym w roku szkolnym 2019/2020 na terenie Zakładu Centralnego (Stacja Uzdatniania Wody „Filtry” przy ul. Koszykowej 81) będą odbywały się warsztaty związane z procesem uzdatniania wody. Program zajęć jest dostosowany do każdej z grup wiekowych.
Uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych mogą wziąć także udział w zajęciach organizowanych na terenie Zakładu „Czajka” (oczyszczalnia ścieków przy ul. Czajki 4/6), podczas których dowiedzą się, jak przebiega proces oczyszczania ścieków. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Wszelkie zapytania dotyczące programu edukacji ekologicznej prosimy kierować na nasz adres mailowy: pee@mpwik.com.pl.

Regulamin Programu Edukacji Ekologicznej

UWAGA!  Uprzejmie informujemy, że z powodu wyczerpania wolny terminów, zakończyliśmy zapisy na zajęcia edukacyjne organizowane w II semestrze 2019/2020. Serdecznie zapraszamy na zapisy w kolejnym roku szkolnym. 

 

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a