Most pontonowy i tymczasowy rurociąg do „Czajki” wracają na Wisłę
Według dzisiejszych prognoz stan wody w Wiśle umożliwiły ponowny montaż przez Wojsko Polskie mostu pontonowego na rzece. Prace polegające na połączeniu elementów cumujących przy brzegu powyżej Mostu im. Marii Skłodowskiej-Curie zaczęły się dzisiaj w godzinach porannych. Most powstał w tym samym miejscu, gdzie poprzednio funkcjonowała tymczasowa przeprawa.