Wodociągi Warszawskie wdrażają i rozwijają jeden z największych systemów IoT w historii polskich miast
Automatyczne pozyskiwanie danych bez fizycznych odczytów w terenie, pełna kontrola nad siecią w czasie rzeczywistym i infrastruktura gotowa na kolejną dekadę – T-Mobile Polska na zlecenie Wodociągów Warszawskich stworzy nowoczesny i wygodny System Zdalnego Odczytu Wodomierzy. Wartość podpisanej umowy wynosi 100 mln zł brutto.