Komunikat w sprawie jakości wody dostarczanej do części dzielnicy Wesoła
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. informuje, że jakość wody dostarczanej mieszkańcom Dzielnicy Wesoła z lokalnego wodociągu OSP Centrum została w pełni przywrócona do stanu zgodnego z wymaganiami zalecanymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz. U. z 2017 r., poz.2294) i jest bezpieczna. Jakość wody oraz jej przydatność do spożycia bez przegotowania została potwierdzona w komunikacie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.