Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
13.07.2020

Zakończenie roku szkolnego w ramach programu „Z Wisły do Wisły – podróże z Kropelkiem”

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele!

Mamy wakacje! Biorąc pod uwagę wydarzenia ostatnich kilku miesięcy, gdy przyszło nam wszystkim funkcjonować  w zupełnie nowej rzeczywistości, mamy świadomość, że  nie był to dla Was łatwy czas. Dzięki wytężonej pracy i determinacji Waszej, Nauczycieli i Rodziców zamknęliście rok szkolny z sukcesem i z całą pewnością na długo pozostanie on w Waszej pamięci. Teraz możecie cieszyć się wakacjami i zasłużonym odpoczynkiem. My cieszymy się razem z Wami.

Było nam niezmiernie przykro, że z powodu pandemii musieliśmy zawiesić zajęcia prowadzone w ramach Programu Edukacji Ekologicznej na terenie Stacji Filtrów i oczyszczalni ścieków „Czajka”. Ubolewamy nad faktem, że nie mogliśmy spotkać się z Wami osobiście, porozmawiać, odpowiedzieć na Wasze dociekliwe pytania i pokazać Wam miejsc gdzie produkujemy wodę i oczyszczamy ścieki. Mamy nadzieję, że już niebawem się spotkamy i nadgonimy stracony czas!

Ponieważ Wy  nie mogliście odwiedzić nas, my postanowiliśmy przyjść do Was. Dlatego przez ostatnie miesiące na naszym facebookowym profilu „Woda Dla Warszawy” zamieszczaliśmy filmy edukacyjne, przybliżające historię i działanie Stacji Filtrów . Stworzyliśmy także osobną serię filmów  pokazujących różnego rodzaju doświadczenia z wodą, które bezpiecznie mogliście przeprowadzić sami lub z Waszymi rodzicami w domu (cykl wróci na początku września 2020 r.).

Zdajemy sobie sprawę, że takie działania nie zastąpią  wizyty w  Stacji Filtrów czy oczyszczalni ścieków „Czajka”, jednak mamy nadzieję, że będzie to dla Was miła namiastka takiej wycieczki. Oto kilka linków, które polecamy Waszej uwadze:

https://www.facebook.com/watch/WodadlaWarszawy/579274449390800/

https://www.facebook.com/watch/WodadlaWarszawy/2896496260465540/

Życzymy Wam miłych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Pamiętajcie o dbaniu o siebie i swoich bliskich.  Wróćcie zadowoleni z pełnymi bateriami aby pewnie wejść w nowy rok szkolny 2020/2021.

Bądźcie czujni i obserwujcie bacznie naszą stronę www, i profil FB "Woda dla Warszawy". We wrześniu 2020 r. damy znać co i jak!

Do zobaczenia wkrótce!
Zespół Edukatorów

Programu Edukacji Ekologicznej

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a