Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
Aktualności
17.04.2024

Wodociągi Warszawskie w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2023. Dobre praktyki”

Nasze działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu zostały opublikowane w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2023. Dobre praktyki”. W tegorocznym wydaniu zaprezentowano 1046 działań podjętych przez 266 firm.

Główną część publikacji stanowi podsumowanie ubiegłorocznych działań firm z zakresu ESG i zrównoważonego rozwoju. Zawiera nie tylko przegląd aktywności przedsiębiorstw, które zgłosiły swoje działania w zakresie Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR), ale także podsumowuje najważniejsze kwestie związane z odpowiedzialnym biznesem w Polsce. W raporcie znalazły się działania edukacyjne Wodociągów Warszawskich związane z kampanią „Sedes to nie kosz na śmieci!”.

Troska o jakość usług w parze z edukacją

W Wodociągach Warszawskich, w atmosferze współpracy i wzajemnego szacunku, dbamy o wysoką jakość naszych usług skierowanych do mieszkanek i mieszkańców. Jako firma odpowiedzialna społecznie wraz z rozwojem nie zapominamy o środowisku naturalnym, z którego czerpiemy to, co najlepsze. Troszczymy się o lokalne społeczności, edukujemy, wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne, m.in. te skupione na pozyskiwaniu energii z naturalnych źródeł.

Eksperci o odpowiedzialności biznesu

Premiera 22. edycji corocznego wydawnictwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu odbyła się podczas konferencji “Targi Idei ESG” w Warszawie. Wydarzenie zgromadziło blisko 300 profesjonalistów z obszarów związanych z szeroko rozumianym sustainability i było okazją do dyskusji na temat zachodzących zmian i potrzeb, jakie się pojawiają w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Całość raportu dostępna jest na stronie Forum Odpowiedzialnego Biznesu pod linkiem: https://odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2023/.

Okładka raportu 2023. Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a