Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
30.06.2020

Trasa Łazienkowska ponownie przejezdna             

Służby miejskie zakończyły prace w Al. Armii Ludowej, a ruch odbywa się na całej szerokości jezdni.

[Aktualizacja, 12:00]

Trasa Łazienkowska jest przejezdna na całej szerokości.

[Aktualizacja, 9.53]

Ruch odbywa się na dwóch pasach jezdni. Prace wciąż trwają na bus pasie.

W poniedziałek, wskutek gwałtownych opadów, doszło do uszkodzenia studni kanalizacyjnej oraz podmycia nawierzchni jezdni. Ze względów bezpieczeństwa wyłączono z ruchu al. Armii Ludowej na odcinku od ronda Jazdy Polskiej do ul. Czerniakowskiej. Umożliwiło to także służbom miejskim, czyli MPWiK oraz Zakładowi Remontów i Konserwacji Dróg (ZRiKD), niezwłoczne przystąpienie do usuwania skutków awarii. Na miejscu były obecne także Zarząd Dróg Miejskim oraz stołeczna Policja oraz Straż Miejska.

O godz. 7:45, we wtorek, 30.06.2020 r., przywrócono ruch na jednym z pasów. Do godz. 9:00 przejezdny będzie także drugi z pasów, o czym będziemy Państwa informowali za pośrednictwem naszych kanałów. Równocześnie trwają prace na pozostałej części drogi.

Przepraszamy Mieszkańców za uciążliwości oraz zapewniamy, że dokładamy starań, aby przywrócić ruch na całej szerokości jezdni. Jednocześnie prosimy Kierowców o ostrożną jazdę.

Dziękujemy wszystkim służbom miasta za współpracę i koordynację działań na terenie całego miasta, w tym usuwania awarii na Trasie Łazienkowskiej.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a