Komunikat strony

06.02.2018

Zapisy na zajęcia edukacyjne w semestrze letnim

Z powodu wyczerpania limitu miejsc, zakończyliśmy zapisy na zajęcia organizowane na terenie SUW "Filtry" w ramach Programu Edukacji Ekologicznej w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wciąż trwają zapisy na warsztaty, które odbywają się w oczyszczalni ścieków "Czajka".

Do wzięcia udziału w warsztatach zapraszamy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z aglomeracji warszawskiej. Zapisy były prowadzone wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego, a link został uruchomiony w dniu 6 lutego br. o godz. 10:00.

Uwaga!

Brak możliwości wybrania daty lub godziny zajęć podczas wypełniania formularza, oznacza, że nie ma wolnych terminów. 

Tak jak w ubiegłych latach zajęcia będą odbywały się w dwóch lokalizacjach:

- na terenie Stacji Uzdatniania Wody „Filtry” przy ul. Koszykowej 81

w środy i czwartki o godz. 9:00 i 11:00 organizujemy warsztaty poświęcone procesom uzdatniania wody;

W spotkaniach edukacyjnych dotyczących procesów uzdatniania wody mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

- w Zakładzie „Czajka” (ul. Czajki 4/6, Warszawa Białołęka) - 

Zapisz się na zajęcia TUTAJ (link do zapisów na zajęcia w Zakładzie "Czajka" uruchomiliśmy 6 lutego o godz. 10:00)

w środy o godz. 10: 00 odbywają się lekcje o oczyszczaniu ścieków.

Zagadnienia związane z oczyszczaniem ścieków są adresowane tylko do uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Program spotkań jest dostosowany do każdej z grup wiekowych, a prowadzącymi są pracownicy naszego przedsiębiorstwa. Podczas zajęć każdy uczeń otrzyma materiały edukacyjne przygotowane we współpracy z metodykiem.

Udział w Programie Edukacji Ekologicznej jest bezpłatny.

Program Edukacji Ekologicznej prowadzimy od ponad dziesięciu lat i niezmiennie cieszy się on ogromnym zainteresowaniem nauczycieli i uczniów szkół z aglomeracji warszawskiej. W trakcie zajęć wyjaśniamy, jak uzdatniania jest woda i oczyszczane są ścieki w naszych zakładach. Podczas warsztatów edukacyjnych szczególną uwagę poświęcamy także roli codziennych nawyków w zakresie korzystania z wody, które mają istotne znaczenie dla poprawy i ochrony środowiska.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a