Komunikat strony

07.02.2019

Rowerowy maj - włącz się do ruchu

Już po raz trzeci nasza Spółka wspiera kampanię społeczno-edukacyjną „Rowerowy maj”, zachęcającą dzieci i młodzież do aktywnego i zdrowego trybu życia.

Na najbardziej aktywnych uczestników – dzieci, które „uzbierają” największą liczbę kilometrów - czekają wspaniałe nagrody, m.in. udział w zajęciach edukacyjnych organizowanych przez naszą Spółkę w ramach Programu Edukacji Ekologicznej „ Z Wisły do Wisły – podróże z Kropelkiem” . Odwiedzając Stację Filtrów, uczniowie dowiedzą się, na czym polega proces uzdatniania wody oraz, dlaczego należy dbać o zasoby wodne.

Przedszkolaki i uczniowie na rowery!

Akcja „Rowerowy maj” jest organizowana po raz czwarty. Od tego roku mogą w niej wziąć udział nie tylko nauczyciele i uczniowie szkół podstawowych, ale również przedszkolaki. Zgłoszenia zbierane są do  10 lutego 2019 r. za pomocą formularza na stronie: http://bit.ly/Rejestracja_Rowerowy_Maj

Pamiętaj o wodzie

Podejmując wyzwanie sportowe przypominamy o bezpieczeństwie na drodze oraz o regularnym uzupełnianiu płynów. Po wysiłku, pragnienie najlepiej gasi warszawska kranówka, a tej uczniowie miejskich szkół mogą się napić ze źródełek zainstalowanych przez Wodociągi Warszawskie. Nasza Spółka w ramach realizowanego projektu zamontowała ponad 240 takich urządzeń. 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a