Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
Aktualności
17.06.2024

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., którego właścicielem jest m.st. Warszawa, przeprowadzi ćwiczenia Systemu Ciągłości Działania

W dniach 17 – 18 czerwca br. na terenie obiektów Wodociągów Warszawskich zostaną przeprowadzone ćwiczenia pod kryptonimem „Sokrates-24”. Ich celem będzie test działań podejmowanych przez Spółkę na wypadek sytuacji kryzysowych.

Ćwiczenia będą obserwowane przez służby Prezydenta m.st. Warszawy oraz inne służby do tego uprawnione, m.in. przedstawicieli Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Podczas ćwiczeń z udziałem pracowników Spółki oraz służb, takich jak m.in. Policja, Straż Pożarna, Wojsko Polskie, zostaną przećwiczone procedury służące zapewnieniu ciągłości działania usług realizowanych przez Spółkę na rzecz mieszkańców.

To tylko ćwiczenia – prosimy o zachowanie spokoju

Obecność służb mundurowych wzmacnia przebieg prowadzonych ćwiczeń. Ćwiczeniom może towarzyszyć hałas. Dziękujemy za wyrozumiałość i zachowanie spokoju. Ćwiczymy z myślą mieszkańcach. Wnioski z przeprowadzonych ćwiczeń będą stanowiły dla nas podstawę do dalszego doskonalenia zarówno procedur, jak i praktycznego podejścia. Ćwiczenia nabierają szczególnego znaczenia w świetle obecnych uwarunkowań geopolitycznych.

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a