Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
12.03.2020

Komunikat MPWiK ws. nieprawdziwych informacji nt. przerw w dostawach wody

Szanowni Klienci, drodzy Mieszkańcy aglomeracji warszawskiej

W związku z krążącymi w Internecie i mediach nieprawdziwymi informacjami na temat przerw w dostawach wody w Warszawie, a także ze względu na sytuację epidemiologiczną, informujemy: MPWiK wstrzymuje wszystkie planowane prace modernizacyjne sieci wodociągowej, które mogłyby skutkować przerwami w dostawach wody.

Zadaniem Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., jako spółka użyteczności publicznej, jest zapewnienie nieprzerwanej dostawy wody mieszkańcom stolicy i okolic, a także odbiór i oczyszczanie ścieków. To zadanie nie jest w żadnej mierze zagrożone, woda jest i będzie dostarczana do mieszkańców stolicy w takiej ilości, jaka będzie potrzebna, a ścieki są i będą odbierane.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną i w trosce o mieszkańców, wstrzymujemy wszelkie prace modernizacyjne na sieci wodociągowej, które mogłyby skutkować przerwami w dostawach wody. Nasi pracownicy będą jedynie usuwać awarie, jeśli do takich dojdzie.

Do odwołania zamknęliśmy także punkty Działu Obsługi Klienta. Kontakt jest natomiast możliwy drogą elektroniczną, telefoniczną i listowną, o czym poinformowaliśmy we wcześniejszym komunikacie.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a