Komunikat strony

10.09.2020

Komunikat dla mieszkańców z rejonu tzw. Pasma Pruszkowskiego

Drodzy Mieszkańcy,

informujemy, że w nocy, z niedzieli na poniedziałek, 13/14.09.2020, w godzinach 23:30-5:30 będą prowadzone niezbędne prace remontowe na sieci wodociągowej w Alejach Jerozolimskich na wysokości numeru 154. Przepraszamy za utrudnienia oraz prosimy o wyrozumiałość.

Planowane prace remontowe wykonamy, aby poprawić niezawodność pracy sieci wodociągowej zasilającej obszar tzw. Pasma Pruszkowskiego. 

Przed ich rozpoczęciem niezbędne będzie czasowe i krótkotrwałe zamknięcie przepływu wody w magistrali wodociągowej ułożonej w Alejach Jerozolimskich na odcinku ulicy Mszczonowskiej do torów kolejki Radomskiej

Będzie to skutkowało obniżeniem ciśnienia wody w rejonie tzw. Pasma Pruszkowskiego (Pruszków, Piastów , Michałowice, Reguły, Opacz Kolonia) oraz w dzielnicy Ursus i Włochy w nocy z 13/14.09.2020 (z niedzieli na poniedziałek) w godzinach 23:30-5:30. Dlatego też prosimy o ewentualne wcześniejsze zgromadzenie jej zapasów.

Jednocześnie informujemy, że na czas wykonanych prac zostaną dodatkowo uruchomione ujęcia zastępcze w mieście Pruszków, Piastów oraz w Dzielnicy Ursus.

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a