Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
09.04.2021

Informacja w związku z dużą liczbą pytań mieszkańców kierowanych do MPWiK dotyczących opłat za śmieci

W związku z wieloma pytaniami kierowanymi drogą mailową i telefonicznie do Działu Obsługi Klienta MPWiK w sprawie sposobu naliczania opłat za śmieci informujemy, iż Spółka nie jest podmiotem organizującym i odpowiedzialnym za  system naliczania tych opłat.

Zwracamy się zatem z uprzejmą prośbą o kierowanie wszelkiej korespondencji w tym zakresie do jednostek Urzędu m.st. Warszawy.

Szczegółowe informacje dotyczące gospodarki odpadowej m. st. Warszawy oraz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania można znaleźć na stronie https://warszawa19115.pl/wszystko-o-odpadach#. Zachęcamy również do kontaktu z infolinią m. st. Warszawy 19115 oraz zapoznania się z informacjami na stronie Urzędu m.st. Warszawy – http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/zmiany-w-sposobie-naliczania-op-za-odpady?page=0,0.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że Spółka ewidencjonuje wodomierze mierzące wodę bezpowrotnie zużywaną, np. do podlewania zieleni tylko w przypadku, gdy świadczy usługę zarówno dostawy wody, jak i odprowadzania ścieków dla danej nieruchomości. Wszelkie niezbędne  informacje dotyczące tych wodomierzy dostępne są na stronie internetowej naszej Spółki https://www.mpwik.com.pl/view/rozliczanie-odpadow-komunalnych-na-podstawie-ilosci-zuzytej-wody.

 

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a