Komunikat strony

14.02.2019

Uruchamiamy Wirtualnego Doradcę

Ile kosztuje litr warszawskiej kranówki? Co to jest przyłącze? – odpowiedzi na te i inne pytania udzieli Wirtualny Doradca MPWiK. Nowa funkcjonalność już jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Na stronie Wodociągów Warszawskich została wprowadzona nowa funkcjonalność – oprócz tradycyjnego FAQ, użytkownicy mogą teraz skorzystać z pomocy Wirtualnego Doradcy. Dzięki narzędziu, które jest dostosowane do wyświetlania zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych, można szybko i łatwo sprawdzić m.in. aktualną taryfę za wodę i ścieki, czy dowiedzieć się, jak wygląda proces podłączenia się do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.  Nie wymaga to wychodzenia z domu ani kontaktu z punktami obsługi klienta MPWiK.

Wirtualny Doradca „krok po kroku”

Aby móc skorzystać z funkcjonalności, należy w specjalnie oznaczonym polu wpisać swoje pytanie dotyczące działalności Spółki. System automatycznie będzie podpowiadał nam propozycje pytań lub zagadnień . Jeżeli wśród nich znajdzie się interesujący nas temat, wystarczy najechać na zagadnienie kursorem i zatwierdzić swój wybór kliknięciem. Wówczas zostanie wyświetlona odpowiedź. Ponadto możemy skorzystać z tzw. „Popularnych tematów”.

Co zrobić, gdy mojego pytania nie ma w bazie?

Jeśli pytanie nie jest jednoznaczne, system sam wyświetli powiązane z nim z odpowiedzi.

Zapraszamy do zadawania pytań i przetestowania możliwości nowej funkcjonalności!

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a