Komunikat strony

szklanka z kranówką wypełniona owocami
26.03.2021

Nowe zasady kontaktu z MPWiK - zmiany od 29.03.2021 r.

Szanowni Państwo, Drogie Mieszkanki, Drodzy Mieszkańcy,

Z uwagi na drastyczny wzrost zachorowań na COVID-19 oraz wprowadzone przez Rząd nowe obostrzenia zmuszeni jesteśmy ponownie wprowadzić ograniczenia w świadczeniu obsługi naszych Klientów. Powyższe dotyczy obsługi bezpośredniej w Dziale Obsługi Klienta, który od dnia 29.03.2021 r. będzie nieczynny do odwołania. Tym samym informujemy o aktualnych zasadach przyjmowania korespondencji:

Wnioski o wydanie informacji technicznej i warunków technicznych należy przekazywać do Spółki:

  • drogą elektroniczną na adres: dok@mpwik.com.pl;
  • listownie/za pośrednictwem kuriera na jeden z adresów MPWiK w m.st. Warszawie S.A.: pl. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa lub ul. Zaruskiego 4, 00-468 Warszawa;

UWAGA! Na składanych wnioskach należy określić sposób odesłania przygotowanej odpowiedzi, tj. za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. na wskazany adres korespondencyjny lub poczty elektronicznej na wskazany adres e-mail.

Dokumentacje projektowe do uzgodnienia należy przekazywać do Spółki:

  • listownie/za pośrednictwem kuriera na jeden z adresów MPWiK w m.st. Warszawie S.A.: pl. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa lub ul. Zaruskiego 4, 00-468 Warszawa.

UWAGA! Na składanych wnioskach należy określić sposób odesłania uzgodnionej dokumentacji, tj. za pośrednictwem: Poczty Polskiej S.A. lub kurierem na wskazany adres korespondencyjny.

UWAGA!
Informacje techniczne, warunki techniczne i uwagi do projektów będą wysyłane pocztą elektroniczną na wskazany adres e-mail lub też w formie pisemnej za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. na wskazany adres korespondencyjny, zgodnie z  informacją zawartą w składanym wniosku.

Uzgodnione projekty będą wysyłane w formie pisemnej za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub też kuriera na wskazany adres korespondencyjny, zgodnie z  informacją zawartą w składanym wniosku.

Pozostałą korespondencję, bez względu na jej rodzaj i charakter, należy przekazywać do Spółki:

  • drogą elektroniczną na adres: dok@mpwik.com.pl;
  • listownie/za pośrednictwem kuriera na jeden z adresów MPWiK w m.st. Warszawie S.A.: pl. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa lub ul. Zaruskiego 4, 00-468 Warszawa;
  • faxem na nr: 22 445 50 05
  • poprzez Internetowe Biuro Obsługi Klienta (e-BOK).

Zgłoszenia zamiaru rozpoczęcia budowy przyłącza - nowe zasady od 1.04.2020 TUTAJ

Budowa i odbiór przyłącza - nowe zasady od 1.04.2020 TUTAJ

Wnioski o zawarcie umowy o pełnienie nadzoru nad budową/przebudową sieci wraz z niezbędnymi dokumentami można wysłać drogą elektroniczną na adres: win.przylacza@ mpwik.com.pl lub za pośrednictwem poczty (adresy powyżej).

Za niedogodności serdecznie przepraszamy. O ewentualnych kolejnych zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

Ta strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień w przeglądarce.
Udostępnij link do strony:
Przez email
Przez facebook'a